Blogi, kurus vērts zināt ikvienam mājaslapu dizainerim
  • Ja esat tīmekļa dizaineris, dizaina aģentūras darbinieks vai kāds, kas strādā ar vietnēm, jūs zināt, ka jums vienmēr jābūt informētam par jaunākajām norisēm nozarē. Kas gan var būt labāks veids, kā sekot līdzi atzītiem tīmekļa dizaina emuāriem, kas rada nepārtrauktu satura plūsmu. Jā, jūs varētu "iztērēt" daudz laika, ja jums būtu jāizlasa viss šis saturs - taču tas jums izmaksātu daudz dārgāk, ja jums nāktos atpalikt. Šeit ir saraksts ar to, kam jums vajadzētu sekot līdzi.

1. A List Apart: For people who make websites

Šī ir vispopulārākā un ietekmīgākā vietne, ja darbojaties šajā nozarē vai ap to. Viens no nesenajiem pagrieziena punktiem tīmekļa dizaina emuāru vēsturē bija termina "responsīvais tīmekļa dizains" ieviešana, kas pirmo reizi parādījās Ethan Marcotte rakstā vietnē A List Apart.

2. Smashing Magazine

Vēl viena pamatnozare - jebkurā brīdī, kad jūs palaidīsiet Google meklēšanu, kas saistīta ar tīmekļa dizaina emuāriem vai izstrādi, jūs, visticamāk, sastapsieties ar Smashing Magazine.

3. SitePoint

Ja tas ir tehnisks un saistīts ar tīmekļa dizainu vai izstrādi jautājums, to noteikti atradīsiet vietnē SitePoint. Lielisks resurss ar tīmekļa tehnoloģijām saistītu zināšanu apguvei.

4. Web Designer Depot

Web Designer Depot piedāvā pastāvīgu lielisku tīmekļa dizaina blogu plūsmu. Noteikti viens no lielākajiem blogiem šobrīd, lielisks resurss, ko turēt pa rokai.

5. CSS Tricks

Ja uzstājat, ka meklējat tagline, jūs atradīsiet, ka CSS triki, "*Var saturēt vai nesaturēt nekādus faktiskus "CSS" vai "trikus". Tam vajadzētu būt ikviena tīmekļa dizainera pamatprincipam. Daudz lielisku tehnisku rakstu šajā vietnē. 

6. Webdesign Ledger

Neskatoties uz to, ka Web Design Ledger izmanto vienu no klišejiskākajiem saukļiem internetā, tā ir tīmekļa vietne, kas patiesi būtu jāievēro visiem tīmekļa dizaineriem.

7. CollectiveRay

CollectiveRay, iepriekš DART Creations ir vietne, kas veltīta praktisku pamācību, padomu un triku izveidei WordPress, Joomla lietotājiem, gan web dizaineriem, gan webmeistariem.

Sekojiet līdzi daudzām pamācībām un praktiski lietojamiem tīmekļa dizaina blogiem, tēmām, spraudņiem, hostinga pārskatiem un daudzām citām lietām, kas noder ikvienam, kurš strādā ar vietnēm.

8. Web Design Tuts+

Milzīgā Envato tirgus komanda uztur arī Tuts+. Envato misija ir palīdzēt cilvēkiem mācīties un pelnīt tiešsaistē. Tuts+ ir būtisks pamācību avots, un jums noteikti tas ir jāiekļauj savā svarīgāko lasāmvielu sarakstā. Tas ir arī daļa no lielāka Tuts+, kas aptver daudzas citas ar Envato saistītas nozares.

9. TNW Design and Dev

Tā kā TNW ir viena no populārākajām vietnēm visā internetā, jūs varat sagaidīt lielisku saturu no to dizaina un attīstības sadaļas. No tīmekļa dizaina tendencēm, UI/UX labās prakses un citām dizaina un izstrādes jaunumiem - TNW Design and Development jūs atradīsiet karstākās ziņas.  

Tagad, kad esam iepazinušies ar galvenajiem nozares spēlētājiem, aplūkosim iedvesmu dizaineriem un radošajiem darbiniekiem.

10. CoDrops

CoDrops ir ļoti populārs lielisku resursu un iedvesmojošu objektu apkopojums tīmekļa dizaineriem un citiem radošajiem darbiniekiem. Šī ir īstā vieta, no kuras smelties informāciju.

11. HongKiat

HongKiat ir vēl viens milzīgs dizaina, tehnoloģiju un iedvesmas avots. Dizaineri, izstrādātāji, tehnoloģiju speciālisti, blogeri - tie visi HongKiat atradīs daudz būtisku lietu.

12. Designrfix

Vēl viens būtisks grafikas un dizaina emuārs. DesignrFix puiši vēlas attīstīt dizaina mākslu, daloties ar sabiedrību - pārdomāta tehnikas un iedvesmas apmaiņa.

13. OneXtraPixel

OXP ir tiešsaistes žurnāls dizaineriem un izstrādātājiem, kurā tiek sniegti padomi, pamācības, rīki, resursi un citi raksti par dizainu un izstrādi. 

14. Creative Bloq

CreativeBloq ir ārkārtīgi populārs emuārs, kurā katru dienu tiek publicēti daudzi raksti. Tas ir lieliski, jo tad, kad jūs pārņem radoša blokāde, varat apmeklēt Creative Block, lai to atbloķētu.

Šeit ir tik daudz informācijas, kas domāta radošajiem cilvēkiem, dizaineriem, web dizaineriem un ikvienam, kurš meklē jebkāda veida iedvesmu dizainam.

15. MonsterPost

TemplateMonster ir galvenokārt veidņu uzņēmums, taču viņiem ir arī lielisks emuārs. Tas nav tikai par viņu pašu izstrādājumiem - viņi rūpējas par to, lai būtu pieejams daudz lielisku materiālu.

16. Web Designer News

Web Designer Depot māsas vietne ir tikai dažus mēnešus veca vietne, taču tā ir piedzīvojusi fenomenālu izaugsmi.  Viss, kas ir pirmajā lapā, ir pašreizējās svarīgākās ziņas tīmekļa dizaineriem. Ja jūs meklējat blogu, kas vienkārši uzpumpē jaunākās un labākās ziņas, jūsu meklējumi var beigties tieši šeit.

17. From Up North

FromUpNorth ir lieliska vietne, kur smelties iedvesmu. Ja jūsu prāts ir tukšs un jūs vēlētos redzēt dažas svaigas dizaina idejas, FromUpNorth, iespējams, ļoti ātri apmierinās šo vajadzību. Tagad vietne ir mainījusies un kļuvusi galvenokārt par daļu Pinterest, kas joprojām ir lielisks dizaina iedvesmas avots.

18. Noupe

Nākamais mūsu būtiskās lasāmvielas sarakstā ir Noupe. Parasti Noupe jūs atradīsiet tikai vienu rakstu dienā, bet varat būt droši, ka tas būs ļoti labs. 

19. Design Shack

DesignShack - tā nosaukums ir vērsts uz dizaineriem, nevis web dizaineriem, taču tie labprāt runā arī par web dizainu. Šeit ar dizaina kopienu tiek dalīta bagātīga resursu bāze.

20. David Walsh Blog

Deivids Volšs oficiāli ir Javascript konsultants, taču, protams, viņš raksta ne tikai par Javascript. Daudz lielisku ierakstu un lielisku tīmekļa dizaina blogu, kā arī Javascript izstrādes triku.

21. Vandelay Design

Vandelay Design pamatā ir dizains. Viņu sauklis ir: "Mēs rakstām un radām produktus, kas palīdz izglītot un iedvesmot." Daudz un dažādi lieliski resursi, bezmaksas materiāli, raksti, piedāvājumi, WordPress materiāli un daudz kas cits.

22. Swiss Miss

Swiss Miss vada Tīna Rota Eizenberga,  kas ir izcila dizainere. Viņa ir dibinājusi vairākas dizaina studijas un ir iedvesmojusi daudzus dizainerus. 

23. Awwwards

Kā tīmekļa dizainerim, kam nepieciešama iedvesma, nav labākas vietas, kur apmeklēt. Šī vietne rīko konkursus un apbalvo dažus no labākajiem tīmekļa dizaina darbiem internetā.

24. SiteInspire

Tā nav gluži parasta vietne, tā galvenokārt ir lielisku tīmekļa vietņu dizaina galerija. Protams, ja jūs vēlaties iedvesmoties, apskatiet šo vietni. Jūs ātri vien redzēsiet, ka jūsu prāts eksplodē no svaigām webdizaina idejām.

25. Line25

Koncentrējas uz ideju un iedvesmas sniegšanu tīmekļa radošajiem darbiniekiem. Papildus lieliskām pamācībām Line25 emuārs piedāvā arī lieliskus apkopojumus par labākajām šī brīža tendencēm.

26. design you trust

Uzticams dizains - tas viss ir nosaukumā. Redzot labu dizainu, jūs uzreiz un neapzināti varat uzticēties tam, kas stāv aiz šī dizaina. Tas ir būtisks elements, ko daudzi cilvēki mēdz aizmirst par dizainu, un kāpēc tam būtu jāpievērš tik liela uzmanība. Šī vietne ir visdažādāko dizainu galerija, kas ir tik lieliski, ka tiem uzreiz var uzticēties.

27. DesignModo

DesignModo ir viens no blogiem, ar kuriem es bieži sastopos, jo viņiem ir ļoti inteliģenta taktika. Viņi vada divas no populārākajām tīmekļa dizaina grupām. Vienu LinkedIn un otru Google+, tāpēc bieži var redzēt viņu ierakstus. Viņiem ir lieliski ieraksti par tīmekļa dizainu, WordPress, BootStrap un daudz ko citu tīmekļa dizaineriem un izstrādātājiem.

28. Fast.Co Design

Ja ir kāda uz dizainu orientēta vietne, kurai jums noteikti jāseko, tad tā ir Fast.Co Design. Tāpat kā A List Apart, tā ir būtiska lasāmviela radošajiem cilvēkiem, un tajā atradīsiet daudz ietekmīgu un progresīvu materiālu. Bez tam, protams, ir daudz ikdienas materiālu dizaineriem, tostarp, protams, tīmekļa dizaina emuāri.

29. DesignTAXI

DesignTaxi ir vēl viens no iecienītākajiem dizaina jaunumu, iedvesmas, radošās domāšanas, lielisku dizaineru rīku avotiem un vispār lielisks avots, kur sekot līdzi jaunākajām un labākajām aktualitātēm. 

30. WP Engine

WP Engine ir viens no lielākajiem WordPress hostinga nodrošinātājiem. Taču, būdami viens no vadošajiem piegādātājiem, viņi piedāvā arī izcilus domas līderu rakstus par tīmekļa dizaina emuāriem un darbu ar tīmekļa vietnēm. Viņi arī sponsorē vairākas nozares konferences un rada daudz lieliska satura tādiem cilvēkiem kā mēs. Noteikti paturiet tos savā redzeslokā.

Mēs ceram, ka šis saraksts ar tīmekļa dizaina emuāriem, kuriem sekot, jums būs noderīgs!

Saistītie raksti

Līderības prasmes – 10 svarīgākās prasmes darba vietā, lai gūtu panākumus

Būt vadītājam nav viegls uzdevums. Ir ārkārtīgi grūti vadīt cilvēkus, ja nespēj vadīt pat sevi. Lai kļūtu par labāko līderi, ir jābūt labām līdera prasmēm ...

LASĪT VAIRĀK

Laika vadības prasmes

Kādas tās ir, kā tās uzlabot un piemēri?

Vai jums kādreiz ir bijusi sajūta, ka dienā nav pietieka ...

LASĪT VAIRĀK

Komandas efektivitāte: Teorija, modeļi, faktori un piemēri

Vai jūs saprotat komandas efektivitātes vērtību mūsdienu straujajā pasaulē? Ja kādreiz esat bijis komandas dalībnieks, pastāv liela iespēja, ka jūsu atbilde ir poz ...

LASĪT VAIRĀK